MEIE FACEBOOK:
 

ÕPETAJAD

Leelo Eha 

Leelo Eha lõpetanud 2010.aastal Tallinna Ülikooli ning täitnud bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õppekava. Omab haridusteaduste magistri (klassiõpetaja) kraadi. Kõrvalerialana õppinud parandusõppe õpetajaks.  Ülikoolis on lisaainetena läbinud tööõpetuse, kehalise kasvatuse, ajaloo, ühiskonnaõpetuse.
Hetkel töötab Saue Gümnaasiumis klassiõpetajana.
Alates aastast 2012 andnud  kooliks ettevalmistavaid tunde Tähetarga eelkoolis ning valmistanud eratundides ette lapsi koolikatseteks.
On Tähetarga eelkooli asutaja.
Võtnud osa psühholoogiakursustest
" Positiivne elukäsitlus", " Koostöö ja suhtlemine meeskonnas". On läbinud Tallinna Ülikooli koolitused: „Käitumishäiretega laps lasteaias“ ja „Rasked kõnelused lapsevanematega“.
" Erivajadustega laste märkamine koolieelses eas".
"Tunnetustegevuse ( tajud ja mõtlemine) arendamisest eelkoolieelses eas" .
" Õpilaste õppimise ja arengu toetamine" .

Ta on rõõmsameelne ja pühendunud oma töös. Usub, et õpetaja töö ei ole mitte ainult lapsi õpetada, vaid ka lastelt ise midagi õppida. Igapäevaselt õpib Leelo oma kolmelt lapselt, kuidas näha ilma meie ümber läbi lapse pilgu ja arusaamise.Oluliseks peab uudseid lähenemisi tundide läbiviimisel klassis ja enese kui õpetaja pidevat täiendamist ja juurdeõppimist .
Leelo on uurinud põhjalikult nii Eesti koolide kui ka naaberriikide koolide kiusamistemaatikat.
Ta on kirjutanud eelkooliteemalisi artikleid ajalehes " Õhtuleht " , ajakirjas " Naised", ning andnud välja kooliks ettevalmistava töövihiku " Tähetarga matemaatika eelkoolile".
Koostanud Tähetarga eelkoolis kasutusel olevad töövihikud eesti keeles,matemaatikas ja mina maailmas. 
Leelol on 11. aastane poeg ja 13. aastane tütar ning 3. aastane poeg.                                                           

Kontaktandmed

Tähetarga ettevalmistav huvikool OÜ
Registrikood: 12254941
Tel: (+372) 585 22 440
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koduleht: www.tahetark.com

REHVI.net - Rehvipäring | Rehvid | Suverehvid | Rehvide hindamine